Олег Синютка: союзники роблять для безпеки України більше, ніж влада

Влада довела ситуацію до стану, коли про Україну говорять без України. Про це у Facebook пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка.

«Посилення військової загрози є наслідком неправильної оборонної політики останні два роки. Не було виконано оборонних замовлень 2020 року, а у 2021 році навіть не розпочато», – констатує депутат.

«Українська армія вразлива, і ворог розуміє наші слабкості. Ворог бачить, що новітній протикорабельний комплекс Нептун має ракети муляжі, фактично не працює завод імені Малишева, з фронту забрали контр-снайперські групи та відведено війська з наших позицій. Це розв’язує руки Росії», – застерігає Синютка.

«Чому Путін це робить? Бо без України він ніяк не поверне Російську імперію. Всі розуміють, що ключі до миру чи до війни знаходяться в Кремлі», – наголошує Олег Синютка.

За його словами, зараз є два гаранти миру:
– сильна армія, яка є більшим гарантом миру, ніж Будапештський меморандум
– дипломатичний фронт, бо теперішня влада довела, що говорять без України, це тривожний дзвінок.

«Я хочу подякувати нашим союзникам, які для безпеки України роблять більше, ніж українська влада. Складається враження, що теперішня влада живе в паралельній реальності і ніяк не може назвати Путіна вбивцею», – резюмує Олег Синютка.