Олексій Гончаренко: щодня сотні смертей від ковіду і загроза вторгнення РФ – ось що мають розглядати РНБО та парламент

Чинна влада на позачергових сесіях Ради розглядає будь-які питання, крім найважливіших сьогодні: критичну ситуацію з хворими на ковід і ймовірне загострення російської агресії. Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко наголосив під час включення на телеканалі «Прямий».

«Я часом дивуюся, в якому світі живе наша влада. Сьогодні на позачергове засідання виносять питання перейменування Української науково-технічної премії. Наприклад, дати їй ім’я Патона. При всій повазі, – це безумовно видатна особистість в історії України. Але в момент, коли біля наших кордонів стоять ешелони закордонних іноземних військ агресора, коли кожен день у країні 400-500 людей помирає від ковід-19, а вакцинація провалена до нуля – я б на РНБО в першу чергу розглядав питання можливої зовнішньої агресії. По-друге, треба карати і санкції накладати на тих, хто провалив вакцинацію в Україні», – наголосив представник «Європейської Солідарності».

Політик при цьому зауважив, що карати винних у провалі вакцинації Зеленському не вигідно, бо починати доведеться з самого себе.

«Зеленський не хоче цього робити, бо має почати з самого себе», – підкреслив народний депутат.