На Півдні України зараз активно посилюють сепаратистські настрої, – Ахтем Чийгоз

У південних областях України посилюються сепаратистські настрої – про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз у програмі «Вечір з Миколою Княжицьким» на телеканалі Еспресо.

«Коли ми говоримо про Південь, мова не лише про військову підготовку Росії. На мій погляд, мешканці південних регіонів України мають проросійській погляди. Я вчора дивився сюжет, що спецпризначенці СБУ в в порожньому будинку відпрацьовували захоплення терористів. І це в порожньому будинку. Зараз на Півдні є небезпечні для нашої держави особистості. Це і мери деяких міст, і громадські активісти, які серед населення проводять проросійську роботу. І тому, я гадаю, що СБУ варто було по цим «мішеням» відпрацьовувати спецоперації», – говорить Чийгоз.

«Я дуже часто буваю на Півдні, й кожного разу в мене важке відчуття, що там дуже мало України. І це дуже схоже на Крим перед окупацією. Не можна казати про всіх українців, проте є такі лідери думок, що виступають каталізаторами цих проросійських процесів. Аналогій з Кримом дуже багато», – говорить Чийгоз.