Верховний Головнокомандувач має чітко сказати: «ми будемо битися», – генерал Забродський

Українське суспільство наразі неготове до рішучої відсічі ворогу, оскільки Верховний Головнокомандувач не дає чіткого повідомлення, яке б мобілізувало країну. Про це генерал-лейтенант, Герой України, народний депутат з фракції  «Європейська Солідарність» Михайло Забродський заявив у програмі «Вечір з Миколою Княжицьким» на телеканалі Еспресо.

«На місці Верховного Головнокомандувача потрібно дати зрозуміти всій країні, всій нації, що ми будемо робити. Не в плані передислокації військ. Потрібна чітка заява стосовно напрямку дій, наших намірів. Верховний Головнокомандувач  має сказати: «ні, ми будемо битися», і це буде одночасно і наказ, і дорожня карта, і вказівка всім, що треба готуватися до силового сценарію», – зазначив Забродський.

«У плані підготовки країни до оборони і держави до оборони, підкреслюю різницю цих понять, – зроблено ще дуже мало. А саме через те, що віддаючи данину своїй політичній позиції, керівництво країни постійно маневрує, кидається з однієї крайності в іншу. То ми називаємо війну перемир’ям, то ми називаємо обстріли загостренням. Добре, хоч пересування військ зараз називаємо пересуванням і загрозою, а потрібно було б назвати напруженням на кордоні», – зауважив нардеп.

Забродський наголосив, що ця невизначеність керівництва держави у формулюваннях призводить до невизначеності в настроях суспільства і нерозуміння того, що попереду.