Тепла мить: колишній бранець Кремля Іван Журавльов прийшов на зустріч з Порошенком

Звільнення українських заручників з російських тюрем та казематів на тимчасово окупованих територіях ОРДЛО – це одне з найголовніших завдань влади. Про це пише співголова фракції «Європейська Солідарність», Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях (2014—2019) Ірина Геращенко у Facebook. Вона поділилась моментами зустрічі під час поїздки у Черкаси з добровольцем Іваном Журавльовим, який був звільнений з ворожого полону.

«Несподівана тепла мить. Іван Журавльов, доброволець, в 14 потрапив в полон бойовиків. Прийшов на зустріч з Петром Порошенком, подякував за реформування, посилення української армії, і за звільнення», – поділилась емоціями народна депутатка.

«Україна своїх не кидає. В роки війни з полону нашої командою були звільнені тисячі українців. В рамках мінської гуманітарної підгрупи мені вдалося сприяти у звільненні кількох сотень наших бранців. Це були найважливіші миті, які вартували всіх виснажливих переговорів і спілкування з огидними людьми. Кожна така історія – це важка і важлива робота, це щаслива перемога», – наголошує співголова «Європейської Солідарності».

«До речі, а скільки сьогодні українців перебуває в полоні РФ і бойовиків? Хто займається звільненням? Хто на контакті з родинами? Бо в попередні роки були мітинги, протести, щоденні демонстрації під ВР і на Банковій, сюжети на ТБ, Надя, що підбурювала родини. Чи, нарешті, суспільство прозріло, що ключі від тюрем в Кремлі?», – зауважує Ірина Геращенко.

«Дякуємо пану Івану за мужність, патріотизм , проукраїнську життєву позицію, сьогодні він депутат «ЄС» в Корсунь-Шевченківській міськраді. Наша політична команда в центрі і на місцях готова до консолідації зусиль і єдності з усіма проукраїнськими партіями задля захисту країни, нашої безпеки, суверенітету і цілісності. А парламент має негайно прийняти закон про статус заручників, військовополонених і політв’язнів. Попередня ВР прийняла його в першому читанні. Нинішня заблокувала», – констатує Ірина Геращенко.