Ірина Геращенко: підтримка миротворців на Донбасі зафіксована навіть в коаліційній угоді уряду Німеччини

Мінські угоди, «дорожня карта» по Донбасу, фіксація підтримки миротворців в коаліційній угоді уряду Німеччини – всі ці кроки були зроблені п’ятим президентом Петром Порошенком і його командою для порятунку України від російської агресії.      

Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко нагадала під час включення на телеканалі «Прямий».

«Зеленський прийшов до влади на жорсткій критиці Мінських угод. І обіцяв підписати якісь інші угоди, сформувати «марсіанський» формат, женевський, будапештський, бухарестський, зі США, із Британією, з Польщею. В кінцевому результаті він і Нормандський формат втратив. І втратив час. І для мене дивно, що біля нього є люди з освітою, з досвідом, але вони чомусь демонструють негативну поведінку», – зауважила політик.

«Я б хотіла професійної дискусії відносно того, що Мінські угоди були підписані в найважчі часи, що вони хоча й не ідеальні, але вони працюють, тому що прив’язані до санкцій»,- акцентувала Ірина Геращенко.

Представниця «Європейської Солідарності» нагадала і про «дорожню карту» по Донбасу, і про напрацювання щодо миротворців.

«Паралельно з Мінськими угодами наша команда зробила і дорожню карту по Донбасу, яку ми залишили нашим наступникам. Беріть користуйтеся. І так само щодо ідеї миротворців», – підкреслила вона.

«Більше того, підтримку миротворців ми навіть зафіксували в коаліційній угоді уряду Німеччини. Тому для мене загадка, чому нинішня влада не користується цим», – зауважила народна депутатка.

«Очевидно, що будь-яка ініціатива України сприймається в штики Російською Федерацією, тому багато наших ідей ми просували через наших партнерів – Францію і Німеччину. Ось чому таким важливим був Нормандський формат», – зауважила вона.