Іванна Климпуш-Цинцадзе: два роки президенства Зеленського – це час втрачених можливостей і реальних загроз

«Європейська Солідарність» закликає Зеленського визнати свої помилки. Про це народна депутатка, голова комітету з питань інтеграції України в ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе написала на сторінці в мережі Facebook.

«2 роки при владі – цілком достатньо, щоб виставляти до неї справедливі претензії. Свого часу 2 роки президентства Петра Порошенка припали на літо 2016-го. То були важкі 2 роки активних воєнних дій та економічної агресії Росії. Але вже у 2016-му Україна почала оговтуватися, економіка зростати, з`явилися перші паростки результатів децентралізації. Я, щойно прийшовши в Уряд, активно включилася в роботу над реформою державної служби і отриманням безвізу. Були чіткі цілі, надскладні і непопулярні рішення, а з ними і досягнення», – нагадала народна депутатка.

«Нині, оцінюючи 2 роки президенства Зеленського, бачимо, що це роки втрачених можливостей за значно кращих і стартових, і наступних умов (окрім пандемії), ніж були в нас. Не буду вдаватися до цифр і важкої термінології – задовго вийде, але усе і без того ясно, як Божий день», – додала вона.    

«Найтяжче усвідомлювати, якого удару зазнала найактивніша частина суспільства, яким принизливим було загравання з Путіним, як боляче в українські серця б`ють випади, на зразок «какая разніца» і «украінскій русскій». Тому хочеться звернутися до президента і його влади загалом: може, час визнати помилки і думати, як разом їх долати?», – наголосила Івана Климпуш-Цинцадзе. 

«Звільніть політичних в`язнів, поверніться обличчям до тих, хто не збирається валити з цієї країни, наберіться мужності, принаймні, подумки самі собі повторити питання, які ви ставили Порошенку 2 роки тому на стадіоні. Бо життя, як бачите, виявилося іншим», – акцентувала вона.  

«Поверніть нам Гідність і Гордість за Державу. На наших кордонах ворог, і це, на жаль, не кіно. А ми спроможні дати реальну спільну відсіч», – резюмувала народна депутатка.