Ірина Геращенко: Путін не визнає демократичну Україні і робитиме все для нашого упокорення

Послання Путіна вкотре довело, що Кремль не визнає демократичну Україну, а існування нашої незалежної держави важає помилкою. Про це пише у Facebook співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко. Вона зазначила, що українцям треба зміцнювати армію і посилювати державу.

«Вперше за багато років послухала виступ Путіна. Годину присвятив внутрішнім питанням, в першу чергу медицині і соціалці. 15 хвилин міжнародній політиці. Україну прямо згадав лише один раз, просуваючи свою тезу про «державний переворот». Але натяків і погроз між рядками вистачало», – аналізує Ірина Геращенко.

«Рейтинг Путіна і партії влади має найнижчу за два десятиріччя підтримку. Напередодні виборів до Держдуми послання авторитарного правителя було направлене на вуха свого електорату: багато обіцянок про соцвиплати, турбота про мам, дітей, великий блок про медицину і російські вакцини», – зауважила народна депутатка.

Вона звернула увагу, що російський лідер оминув увагою заяви Байдена, Чехію, звідки витурили російських шпигунів під дипломатичним прикриттям, різкі заяви ЄС і жодним словом не згадав опозицію. «З виступу – тривожно за Білорусь, бо найбільше присвятив «прямій спробі держперевороту і спробі вбити президента країни». Батька змушений буде заплатити по рахункам за цей спектакль про розкриття «замаху» – посиленням російської присутності і повним аншлюсом країни», – прогнозує Ірина Геращенко.

«Америку згадав між рядками і натяками, мовляв, біля Шархана завжди крутяться дрібні Табакки, які завивають, щоб задобрити суверена (цікаво, кого він мав на увазі під шакалом). Згадав Януковича як «президента України» і «держпереворот». Ну, й обов’язковий набор страшилок і залякувань: Росія сама буде визначати червоні лініі в кожному конкретному випадку», – зазначила співголова фракції.

«Нічого нового. Путін не визнає сучасну демократичну суверенну Україну і робитиме все для нашого упокорення. Йому все одно, яке прізвище у президента незалежної України, саме існування нашої держави він сприймає як історичну помилку. Це очевидно кожній розумній людині. Путіна не можна розсмішити, задобрити чи викликати співчуття, чи кудись запросити. Це викликає в нього тільки зневагу. А нам це і не потрібно. Нам потрібно посилювати нашу армію і дипломатію, медицину і економіку, щоб бути сильними і твердими в захисті своєї країни», – резюмує Ірина Геращенко.