За ініціативи депутатки від «Європейської Солідарності» виділять квартири медикам-переселенцям в Бердянську Запорізької області

Комісія Бердянської міської ради з гуманітарних питань одноголосно підтримала проект рішення сесії про надання квартир медикам з числа внутрішньо переміщених осіб.

Житло по вулиці Правди будується за кредитною програмою підтримки переселенців Європейського Інвестиційного Банку по відродженню України. З самого початку реконструкції голова фракції «Європейська Солідарність» в Бердянській міській раді, депутат-медик Ксенія Буханова, яка очолює комісію, наполягала на тому, щоб житло там отримали медики з числа переселенців.

«На жаль, більшість лікарів в нашій країні не можуть дозволити собі купити квартиру. Внаслідок бойових дій на Донбасі до нас в місто переїхала достатня кількість висококваліфікованих медиків. Проте багато з них, внаслідок відсутності житла вимушені були поїхати з Бердянська. Тому ми на початковому рівні реконструкції приміщень першого поверху цього будинку планували надати житло медикам-переселенцям», – наголосила Ксенія Буханова.

Проєкт рішення передбачає розподіл квартир між внутрішньо переміщенними особами, проте пріоритетні 20 балів додаватимуть претендентам, які є спеціалістами не комерційних медичних закладів Бердянська.

Всього в Бердянську на реконструкцію за програмою виділені три об’єкти.