Генерал Забродський: є багато запитань щодо забезпечення ЗСУ

Під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки обговорювалось питання стосовно Державного оборонного замовлення. Про це повідомив член комітету, депутат з фракції «Європейська Солідарність», генерал-лейтенант, Герой України Михайло Забродський.

«Сьогодні на засіданні комітету продовжили розглядати питання стосовно Державного оборонного замовлення. У представників комітету виникло чимало запитань – особливо стосовно ресурсного забезпечення Збройних сил, існування і продовження роботи над певними дослідно-конструкторськими роботами і фінансування таких робіт», – зазначив Михайло Забродський.

«На більшість запитань відповіді вже отримані. І сподіваємося, що найближчим часом відповіді від фахівців будуть на надані на ті запитання, які поки що залишилися», – зауважив народний депутат.

Як відомо, Михайло Забродський неодноразово наголошував на неприпустимій ситуації із виконанням Державного оборонного замовлення. «Ситуація з державним оборонним замовленням і взагалі у оборонній галузі значно складніша… Там більш ніж достатньо питань. І все це потребує системної роботи. І дуже добре було б, якщо б на це врешті-решт звернули увагу і почали системно займатися», – зазначав генерал-лейтенант.