Київрада спростила процедуру надання безоплатної стоматологічної допомоги соціально-незахищеним киянам – Марина Порошенко

Київрада підтримала ініціативу голови комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марини Порошенко щодо удосконалення та спрощення порядку надання безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги соціально-незахищеним особам.

«Ми прибрали складну процедуру та неузгодженість окремих нормативно-правових актів. Тепер кияни зможуть набагато швидше та оперативніше отримувати стоматологічну допомогу в КП «Київська стоматологія», – зазначила лідерка «Європейської Солідарності» в місті Києві.

«Сьогодні ми виключили з маршруту пацієнта вимоги щодо щомісячного формування і затвердження списків управліннями праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, погодження списків пацієнтів постійною комісією Київради з питань охорони здоров’я та інформування пацієнтів працівниками управлінь праці РДА щодо можливості отримання стоматологічної допомоги», – розповіла Марина Порошенко.

За її ініціативою, тепер допомогу можна буде отримати в КП «Київська стоматологія» на підставі паспорта громадянина України, а також довідки, наданої органами соціального захисту населення про перебування особи на обліку соціально незахищених верств населення, або на обліку у територіальному центрі соціального обслуговування.