Софія Федина відкрила у Борщівській ОТГ громадську приймальню: «мрію, що тут буде осередок бурхливої діяльності»

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина відкрила громадську приймальню у Борщівській об’єднаній територіальній громаді Тернопільської області для оперативного вирішення проблемних питань, з якими звертаються місцеві мешканці. Про це вона повідомила на сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Спеціальна мета, з якою я сьогодні їхала на Борщівщину – це відкриття моєї першої громадської приймальні у Тернопільській області», – розповіла депутатка.

Софія Федина повідомила, що попередньо заплановано налагодити роботу приймальні протягом робочого тижня, проводити особисті прийоми, а також прийоми громадян депутатами районної ради та обласної ради.

«Організація онлайн-прийомів. Для зручності і оперативності моєї комунікації з мешканцями напряму у моменти, коли мене не буде на місці», – також розповіла вона.

«А коли послабиться карантин, я маю мрію, щоб це був осередок бурхливої діяльності – громадської, волонтерської. Щоб тут збиралось активне середовище, яке б могло будувати плани по розбудові Борщівщини, а також Української держави», – зазначила представниця «Європейської Солідарності».

Депутатка окремо подякувала місцевому осередку «Європейська Солідарність – Борщівщина» за таку чудову ініціативу. Вона також подякувала голові Борщівської ОТГ за надання комунального приміщення для відкриття громадської приймальні: «Хоча ми з різних політичних сил, але приємно, що на першому місці – турбота про громадян України і можливість спільно допомагати на місцях».