Євроатлантичне співробітництво, посилення оборонного комплексу і підняття морального духу українців – Микола Княжицький про кроки необхідні для протидії російській агресії

Україна має посилювати оборонний сектор держави і євроатлантичну співпрацю, а будь-які розмови з Путіним не мають жодного сенсу для української державності. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький в ефірі телеканалу «Прямий».

«Я не бачу жодних підстав говорити з Путіним, звертатися до нього. Очевидно, ми повинні кріпити євроатлантичне партнерство, наші стосунки зі Сполученими Штатами Америки, а найголовніше – це моральний дух самих українців. Ми повинні виконувати державне оборонне замовлення, а не провалювати його, так як влада Зеленського, коли це стосується оборонного комплексу. Ми повинні не красти на їжі військових. Ми повинні мати сильну армію і сильний об’єднаний народ під сильним керівництвом сильного лідера. Поки що, на жаль, цього всього немає», – сказав він.

«Очевидно, що Сполучені Штати Америки сильніші від країни-агресора, яка намагається розмахувати руками і творити якісь речі, які нібито мають нас злякати, проводити навчання як це зараз відбувається», – додав представник «Європейської Солідарності».

«Нам це неприємно, коли, вибачте, граната або армія, або ядерна кнопка в руках, перепрошую у мавп, то очікувати чогось хорошого не можна. Але все ж таки навіть мавпи бувають обережними. А обережність Росії має зараз говорити, що робити якісь критичні речі було б зараз не правильно. Так само як не правильно нашим лідерам продовжувати з ними загравати», – наголосив Княжицький.

Крім цього, представник «Європейської Солідарності» підкреслив, що Росія не розуміє мову дипломатії, а розуміє лише мову сили.

«Путін очікує зустріч з Байденом. Він збільшує техніку на наших кордонах намагаючись щось для себе виторговувати в цій розмові з США. Хоча США сказали, що за ті ефемерні Едіпові залякування, які були в промові Путіна, що вони на них не реагують. Є Чехія, країна, яка останнім часом, через її президента, а часом і частини уряду, займала відверто проросійську позицію. Незважаючи на цю проросійську позицію росіяни пробираються на її територію, фактично чинять там теракт і шпигують на території цієї країни отримуючи ще одного ворога», – зазначив народний депутат.

«Це не люди і не країна з якою можна говорити з позиції нормальної дипломатії, лише з позиції сили. Звичайно росіяни відчули сили і тому виступ Путіна був обережніший, ніж цього очікували», – резюмував він.