«Європейська Солідарність» вимагає провести у вівторок позачергове засідання з питань коронавірусу – Ірина Геращенко

Фракція «Європейська Солідарність», яка ініціювала позачергове засідання Верховної Ради з питань пандемії, вимагає призначити його на найближчий вівторок. Про це повідомила співголова фракції Ірина Геращенко у Facebook. Вона також оприлюднила перелік питань, які необхідно терміново розглянути парламенту.

«Європейська Солідарність» зібрала більше 150 підписів для позачергового засідання щодо боротьби з пандемією. Дякуємо всім колегам з усіх фракцій, які підтримали цю ініціативу. Жодного підпису не дали «слуги», на жаль», – нагадала Ірина Геращенко.

«Ми плануємо провести це засідання у вівторок, в порядку денному – моніторинг невиконання попередніх рішень ВР щодо боротьби з пандемією, провал вакцинації, ситуація з невиплатами надбавок і страховок лікарям. Ми вважаємо непрофесійністю і відвертим злочином забрати кошти на закупівлю вакцин з медгарантій (тобто, від хворих на рак, діабет, хвороби серця, позбавити самих медиків соцзахисту). Ми вимагаємо виділити кошти на вакцини з антиковідного фонду, не витрачати його на «велике крадівництво», – наголосила співголова фракції «Європейська Солідарність».

Як відомо, 8 квітня лідер партії «Європейська Солідарність, п’ятий Президент Петро Порошенко презентував оновлений стратегічний антиковідний план, який передбачає 10 кроків для захисту українців від пандемії. Він передбачає швидку вакцинацію для громадян, організацію виробництва вакцин в Україні, соціальний захист для медпрацівників, економічну підтримку для громадян та соціально відповідального бізнесу в умовах локдауну, достатнє забезпечення лікарень кисневим обладнанням та медикаментами, розширення кількості ліжок за рахунок відомчих медзакладів.