Протидія «русскому миру», розвиток децентралізації і європейське майбутнє міста – наші головні пріоритети – новообраний заступник запорізького міського голови Олександр Константинов

23 квітня на пленарному засіданні Запорізької міської ради більшістю голосів заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради обрано представника «Європейської Солідарності» Олександра Константинова.

Олександр Константинов вже не перший рік успішно вирішує проблеми запоріжців. На місцевих виборах восени Олександр Константинов вів до перемоги міську команду «ЄС». І вже на посаді заступника міського голови лідер фракції матиме можливість продовжувати будувати європейське Запоріжжя.

«Наша політична сила йшла на вибори минулого року з програмою розбудови європейського Запоріжжя. Ми маємо зосередити роботу всієї міської влади на розвитку малого та середнього бізнесу, залученні інвестицій , створенні робочих місць та комфортних умов для мешканців міста, ми хочемо зробити все для того, щоб з Запоріжжя не їхала молодь, а місто конкурувало за рівнем комфорту проживання не тільки з українськими, а й з європейськими містами», – коментує призначення Олександр Константинов.

«Це дуже складна й амбітна задача, але ми маємо впоратись!» – наголосив новобраний заступник міського голови.

Олександр Константинов – керівник фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді з 2015 року, голова Запорізької міської організації партії «Європейська Солідарність», голова Запорізького обласного осередку Федерації важкої атлетики України, кандидат наук.