В Ужгороді партійці з громадськістю висадили Алею пам’яті жінок-захисниць України у війні проти Росії

В Ужгороді, на пагорбі Слави висадили Алею пам’яті жінок-захисниць, які віддали своє життя, захищаючи батьківщину в російсько-українській війні.

Військові 128-ї бригади, волонтери, закарпатські партійці «Європейської Солідарності» та народні депутатки України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ірина Геращенко і Марія Іонова висадили яблуневу алею на честь жінок, які загинули в бойових діях на Донбасі за роки конфлікту.

Як розповіла Вероніка Арістова, представниця ГО «Жіночий ветеранський рух», акція «Не плачте, мамо, я знову розцвіту весною» є всеукраїнською. Її проводять, щоб пам’ять про захисниць України зберігалася в пам’яті людей.

«Ми вже висадили алеї в Краматорську, Києві, Житомирі, Львові, Броварах, цього року вперше в Ужгороді, – розказала пані Вероніка. – Також ми готуємо відео про загиблих на війні жінок-захисниць. У майбутньому, коли ми відзнімемо усі відео, на кожну табличку зробимо к’юар-коди, аби люди підходили і могли подивитися історію загиблої».

«Я сподіваюся, що це буде місце, куди будуть приходити, віддавати шану і наші маленькі діти, які будуть нести цю пам’ять далі. Це надзвичайно важливо», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Акція відбулася за підтримки фракції «Європейська Солідарність» в Ужгородській міськраді та ГО «Жіночий ветеранський рух».