Депутатки «Європейської Солідарності» передали спецлітературу та обладнання школі для дітей із вадами зору

Народні депутатки України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ірина Геращенко та Марія Іонова, які перебувають з візитом на Закарпатті, відвідали Мукачівську спеціалізовану школу-інтернат для дітей з вадами зору та подарували вихованцям закладу художню літературу мовою Брайля та спеціальні лупи, необхідні учням для навчання.

Крім того, депутатки, оглянули школу, зустрілися з її керівниками та поспілкувалися щодо найбільших потреб чи труднощів, які зараз має заклад.

«Я дуже рада, що наші депутати з «Європейської Солідарності» в Мукачеві звернули нашу увагу на потреби цього закладу – спеціалізованої школи для дітей з вадами зору – і ініціювали наш візит, щоб ми могли зрозуміти, чим саме, як народні депутати, можемо допомогти», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе по завершенні візиту.

«Ми передали дітям школи книжки, написані мовою Брайля, та набір луп, якими вони зможуть користуватися під час освітнього процесу – таким чином ми відгукнулися на запит школи. Поза тим почули про бюрократичні перепони, з якими стикаються батьки таких діток при оформленні в заклад. Звичайно, зараз будемо звертатися із запитами до кабінету міністрів, відповідних міністерств, щоб ці бюрократичні перепони відмінити або спростити і, таким чином, полегшити життя батьків діток з особливими потребами», – додала вона.