«Європейська Солідарність» у Київраді ініціює пільгове паркування для ветеранів війни з Росією та родин загиблих

Фракція «Європейська Солідарність» у Київраді розробила проєкт рішення щодо надання пільг при паркуванні в столиці для захисників України. Про це депутат Київської міської ради від «Європейської Солідарності», учасник війни проти російської агресії Олександр Погребиський написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

«За нашої ініціативи до Київської міської ради був поданий проєкт рішення щодо пільгового паркування в місті Києві учасників бойових дій, сімей загиблих та ветеранів з інвалідністю», – написав представник «Європейської Солідарності».

«Це значить, що ці категорії громадян при позитивному розгляді даного проєктe рішення матимуть пільги на паркування в місцях, які належать до комунальної власності міста Києва. Тобто місцях, які обведені синьою лінією вздовж дороги, або біля неї», – зазначив він.

«Я дуже сподіваюсь, що колеги з трьох комісії, які має пройти даний проєкт рішення, позитивно його розглянуть, та він оперативно потрапить в зал для голосування», – додав Олександр Погребиський.

Він подякував за участь в розробці цього рішення депутатові від «ЄС» Андрію Порайку та всій команді «Європейська Солідарність – Київ».

«Місто Київ з повагою та шаною відноситься до захисників України»,- резюмував Олександр Погребиський.