Запорізька міськрада підтримала звернення депутатів «ЄС» з вимогою до влади забезпечити людям вакцинацію

На сесії Запорізької міської ради прийняли звернення депутатів Запорізької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення належного проведення вакцинації населення з метою зменшення захворюваності на COVID-19. Проект рішення на засідання винесла фракція «Європейська Солідарність».

«В Україні наростає третя хвиля пандемії, до якої влада знову виявилася не готовою. Адже якщо у Європі зростання захворюваності стримується розгортанням вакцинації, то Україна в цьому питанні далеко відстала. Кількість хворих на коронавірус зростає, але той факт, що кожен третій хворий на коронавірус в Україні госпіталізується, свідчить про неправдивість ковідної статистики МОЗу», – йдеться в зверненні.

«Фактичне ігнорування приписів законодавства щодо належного соціального забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікуванні хворих на COVID-19 лише загострюють соціальну напругу в суспільстві, а медики залишаються незахищеними та соціально вразливими. Усе це негативно позначається на спроможності медичної галузі ефективно протидіяти поширенню пандемії, підриває авторитет державної влади, поширює зневіру в суспільстві.

Реакція Уряду на ці проблеми має бути невідкладна. Закликаємо центральну владу звернути увагу на забезпеченість лікарень, належне соціальне забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на COVID-19, прискорити вакцинацію і реально допомогти нашому регіону», – наголошують автори проекту.

Депутати підтримали ініціативу «Європейської Солідарності», і звернення було направлене до влади.

Подібні звернення депутати «ЄС» зареєстрували в Запорізькій обласній, Запорізькій районній та в місцевих радах по Запорізькій області.

«Сьогодні всю відповідальність за провали в боротьбі з коронавірусом центральна влада намагається перекласти на місцеву, тому логічно, що в інтересах депутатів закликати керівництво країни терміново вжити дій, направлених на належне забезпечення медичних закладів і соціальне забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на COVID-19, прискорити вакцинацію і реальними діями допомогти нашому регіону», – наголошує голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.