«Слуги народу» покривають бездіяльність Зеленського і його уряду – Ірина Геращенко

Профільний комітет охорони здоров’я під керівництвом Радуцького проголосував проти постанови, ініційованої «Європейською Солідарністю» та підтриманої іншими фракціями щодо вжиття невідкладних заходів по боротьбі з пандемією – про це повідомила у Facebook співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Що ж так налякало в цій постанові «слуг»? Там зафіксована протиправна бездіяльність виконавчої влади і особисто Зеленського в боротьбі з COVID, їх неспроможність організувати вакцинацію населення, забезпечити лікарні киснем, виплатити лікарям обіцяні доплати і страхування. Колективна бездіяльність, колективна безвідповідальність, колективна неспроможність влади організувати вакцинацію», – зауважує Геращенко.

«Вчора керівництво Євросоюзу підтвердило, що кордони будуть відкриті тільки для краін, які провели широке вакцинування. Україна надовго залишиться в сірій зоні», – пише співголова фракції.

«Лікарні забиті. Ніяких безкоштовних ліків немає, хворі самі все купують, кисень – в дефіциті, лікарі скаржаться на відсутність доплат. Але «чемпіони світу з боротьби з короновірусом» нічого не визнають і не помічають. Рука руку миє, профільний комітет покриває профільного міністра, всі разом вони покривають бездіяльність Зеленського», – констатує Ірина Геращенко.

«Сьогодні відбудеться позачергове засідання ВР, на нашу вимогу там обговорять питання протидії COVID, але виходячи з ранкового голосування на комітеті, позиція «слуг» зрозуміла – лікарі і хворі залишаються з вірусом сам на сам», – резюмує Геращенко.