У Києві напередодні свят передали продуктові набори від Фонду Порошенка та волонтерів людям, які найбільше потребують допомоги

Голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я Київради Марина Порошенко разом з однодумцями передала мешканцям столичного Лісового масиву продуктові набори. Це стало можливим завдяки зусиллям Фонду Порошенка, ГО «Справа Громад», волонтерів і всіх, хто долучився до збору коштів. 

Пенсіонерки Деснянського району, які отримали набори, кажуть – не очікували такої уваги: «нам уже й веселіше стало, правда. Знаємо, що про нас хтось думає, турбується і нам є до кого звернутися». Люди зауважують – зараз, під час пандемії і карантину, така підтримка особливо цінна. 

«Вже стало доброю традицією в родині «Європейської Солідарності» допомагати тим, кому непросто пережити важкі часи», – говорить Марина Порошенко. 

«Цей набір з великою турботою і любов’ю для вас збирали наші волонтери. Серед них люди, які захищали Україну від російської агресії, молоді активісти, які будують європейську державу, наші депутати з Київради і Верховної ради України, активісти зі «Справи громад» і, безумовно, благодійний Фонд Порошенка», – розповіла вона. 

«Коли працює наш конвеєр, серед нас немає ні посад, ні титулів. Я хочу передати вам від кожного, хто вклав частину своєї душі і любові, побажання міцного здоров’я, добра і миру. Бережіть себе, а ми будемо робити все, щоб життя в Україні стало достойним для кожної людини», – сказала Марина Порошенко. 

«Сьогодні ми з пані Мариною поїхали на Лісовий масив до людей, які найбільше потребують не тільки допомоги, а й просто людської підтримки», – зазначив депутат Київради, учасник війни проти російської агресії Олександр Погребиський. 

Він повідомив, що допомога триває. «Волонтери продовжують збирати продуктові набори, і після доставки наборів жителям Деснянського району я обов’язково повернусь до конвеєра, у нас ще дуже багато роботи», – додав депутат.

За останні два тижні 7 тисяч наборів вже відправили в різні регіони України. 

У Києві тисячу наборів отримають пенсіонери, люди з інвалідністю, малозабезпечені родини, ті, – хто через локдаун опинився у складних життєвих обставинах. Багато громадян із групи ризику змушені залишатись вдома і не можуть придбати найнеобхідніше, пояснюють ініціатори акції. 

Рік тому, коли починалась пандемія коронавірусу, у Києві активісти доставили нужденним 1640 продуктових наборів. 

Загалом торік силами волонтерів, Фонду Порошенка та компанії Рошен понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди по всій Україні. 

З перших днів пандемії Фонд Порошенка спільно з волонтерами забезпечили медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і витратні матеріали понад 50 апаратів ШВЛ Допомогу отримали близько 200 медичних установ.

Зараз Фонд разом з волонтерами передає в лікарні та амбулаторії кисневі концентратори. Більше ста апаратів від Порошенка вже доставлені у медзаклади і рятують життя людей.

Загалом від початку пандемії у Порошенка витратили на благодійну допомогу 150 мільйонів гривень.