Ар’єв: здати ворогу енергетику – здати Україну без спротиву

Останні кадрові призначення Зеленського в енергетиці це ознака проросійського реваншу – пише у Facebook народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв.

«Людина російського агента Деркача, фігурант розлідувань НАБУ за підтримки Слуг Народа, Батьківщини і ОПЗЖ стала міністром енергетики. Одразу за свавільним звільненням Коболева з Нафтогазу. Брудні договорняки Зеленського і Ко з РФ вилазять прямо в Чистий Четвер. Здати ворогу енергетику – здати Україну без спротиву. Кремлю навіть війська будуть не потрібні», – обурюється Володимир Ар’єв.

«Реванш тихим сапом і при пасивності громадян, які досі не зрозуміли – патріотичні вислови Зеленського є цинічним прикриттям реальної здачі України. Це не Янукович, чиїх вірних кадрів все більше в уряді. Це значно небезпечніше, бо ворог, зробивши висновки з Революції Гідності, тепер діє гібридно. А агентура та її корисні дурні сьогодні вскриваються: поіменно, в списку тих, хто у Верховній Раді натиснув зелену кнопку», – резюмує Ар’єв.