У Запорізькій облраді «Європейська Солідарність» звернулася до влади з вимогою допомогти регіону в боротьбі з коронавірусом

На сесії Запорізької обласної ради фракція «Європейська Солідарність» закликала колег прийняти звернення до вищих органів державної влади з вимогою терміново і реальними діями допомогти регіону в боротьбі з пандемією. У зверненні владу закликають належно забезпечити медзаклади Запорізької області, соціально захистити медичних працівників та прискорити вакцинацію.

Проте, всупереч актуальності звернення, в залі не знайшлося необхідної кількості голосів депутатів. Проєкт проігнорували представники провладної «Слуги Народу», а члени фракції «ОПЗЖ» взагалі демонстративно покинули зал засідань під час голосування.

«Сесія вкотре доводить, що більшість депутатів приходять до зали виключно або для піару, або щоб роздерибанити бюджетні кошти,  реальні ж проблеми мешканців області їх не хвилюють», – коментує автор проекту голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко.

«Слуги» Зеленського провалили боротьбу з коронавірусом на центральному рівні і продовжують це робити вже на місцях, ігноруючи дієві кроки лише тому, що їх пропонує опозиція. Та повторюють безглузду мантру про те, що їх «чемпіон у боротьбі з коронавірусом» ще на щось здатен. Результати ж його «успіхів»  очевидні та ганебні – більше 40 000 померлих українців, відсутність належного соціального захисту для медичних працівників та провалена вакцинація населення», – наголосив він.

«А депутати від проросійської ОПЗЖ взагалі зухвало покинули зал засідань, мабуть виконуючи волю Путіна щодо його плану прямого або опосередкованого знищення українців», – додав депутат.

«Сьогодні ми бачимо, що для цих «діячів» політичні амбіції важливіші, ніж життя і здоров’я запоріжців. Коли в Україні вирує третя хвиля епідемії,  коли захворюваність і смертність б’ють всі можливі рекорди, ми всі маємо розуміти, що персональна відповідальність за це лежить на кожному депутаті та чиновнику, і незалежно від їх партійних прапорів чи волі їх вождів – всі вони, хто відмовився вжити реальних кроків, коли була така можливість, понесуть відповідальність перед народом», – зазначив Ігор Артюшенко. 

Раніше подібні звернення депутати «Європейської Солідарності» зареєстрували в Запорізькій міській, Запорізькій районній та в місцевих радах по області.