За ініціативи депутатів «Європейської Солідарності» лікарні Запорізької області отримали сучасне медичне обладнання

29 квітня на пленарному засіданні Запорізької обласної ради депутати проголосували за безоплатну передачу медичного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до комунальної власності громад.

Завдяки правкам, які вніс до проекту депутат обласної ради фракції «Європейська Солідарність» Євген Георгієв, сучасна медична апаратура буде розподілена в лікарні Запорізької області, а Бердянське територіальне медичне об’єднання отримає сучасний рентген-апарат та апарат УЗД безкоштовно.

«Депутати підтримали рішення про передачу медичного обладнання для Бердянського ТМО. Найближчими днями арсенал наших медиків поповнять сучасний рентген-апарат та апарат УЗД. Це обладнання готове для безкоштовної передачі з балансу обласної ради для щойно відремонтованного приймального відділення БТМО», – зазначив Євген Георгієв.

Сучасний цифровий рентген-апарат отримав і Мелітополь. Як зазначив депутат обласної ради фракції «Європейська Солідарність» Павло Тімофєєв, сучасний цифровий рентген-комплекс буде встановлений у приймальному відділенні лікарні інтенсивних методів лікування та буде використовуватися для надання безкоштовної діагностики мешканцям міста Мелітополя та Мелітопольського району.

«Ми прийняли рішення передати на баланс міста Мелітополя новий сучасний цифровий рентген Calypso F MTOes. Апарат придбаний за рахунок державної субвенції на оснащення медичним обладнанням госпітальних округів. Суттєвими перевагами цього рентген-комплексу є більш низький рівень опромінювання та універсальність (може задовольнити потреби як надзвичайного характеру та травматології, так й планового лікування). До речі, наймолодшому рентген-апарату у медичних закладах міста вже 7 років. Решта рентгенів мають вік від 10 років та більше, які час від часу виходять з ладу», – наголосив Павло Тімофєєв.