Балтійські друзі – наші найкращі адвокати в питанні євроатлантичної інтеграції – Ірина Геращенко

Голови комітетів закордонних справ парламентів Латвії, Литви, Естонії і посли цих країн поспілкувалися на Донбасі з українськи військовими про безпекову та гуманітарну ситуацію на лінії фронту. Про це розповіла співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на сторінці у соціальній мережі Фейсбук. 

«З главами комітетів закордонних справ парламентів Латвії, Литви, Естонії і послами цих краін відвідали 109-й окремий гірсько-штурмовий батальйон», – повідомила вона. 

«Для наших європейських колег було дуже важливо з перших вуст почути правду про безпекову і гуманітарну ситуацію на лінії фронту», – наголосила співголова фракції. 

«Говорили про поглиблення співпраці між Україною і НАТО. Наші балтійські друзі в питанні євроатлантичної інтеграції є нашими найкращими адвокатами», – зазначила Ірина Геращенко. 

Депутатка також наголосила, що 109 батальйон в ці місяці поніс важкі втрати під Шумами, ворог підступно із застосуванням снайперської зброї і мін вбив 7 наших воїнів. 

«Ворог – РФ має понести відповідальність, і ми говорили з нашими колегами про посилення санкцій, збільшення військово-технічної допомоги», – зазначила вона. 

Вона розповіла, що разом з депутатками «Європейської Солідарності» Іриною Фріз та Марією Іоновою також поцікавилися, як відбувається вакцинація військовослужбовців на лінії зіткнення. 

«В цьому батальйоні провакциновано більше 50% особового складу, самі воіни говорять про важливість інформаційної кампанії щодо вакцинації», – розповіла депутатка.

Ірина Геращенко додала, що депутатки подякували Збройним силам за їх роботу та напередодні Великодня вже традиційно передали воїнам паски.