На Донбасі депутатки з «Європейської Солідарності» передали нашим воїнам паски до Великодня

Народні депутатки з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко, Марія Іонова та Ірина Фріз на Донбасі передали українським військовим паски до Великодня та книжки для бібліотеки духовного прихистку Святої Анни, що відбудували завдяки зусиллям волонтерів «ТриЗуб» та волонтера, засновника волонтерської ініціативи «ТриЗуб Дентал» Ігоря Ященка. 

Як зазначила співголова фракції Ірина Геращенко, депутатки «Європейської Солідарності» щорічно напередодні Великодня приїздять до військових, які боронять українську землю від російських окупантів на Донбасі, щоб подякувати їм за мужність і дізнатись, яка потрібна допомога нашим героям.  

«З Іриною Фріз та Марією Іоновою не зраджуємо багаторічній традиції. Напередодні Великодніх свят завезли паски в дружні бригади на лінії зіткнення, подякували воінам за захист країни. Любимо і шануємо», – написала Ірина Геращенко на сторінці у соціальній мережі Фейсбук. 

Вона також розповіла, що під час попереднього візиту на Донбас депутатки пообіцяли привезти на передову книжки для наших воїнів. І в цей раз передали книги до духовного прихистку Святої Анни. 

«Це наша 98-ма поїздка на Донбас. Кілька років вже маємо добру традицію. Ми маємо зустріч з трьома бригадами, передаємо подяку з мирного Києва, подяку, паски і просто спілкуємося», – також розповіла Ірина Геращенко на ютьюб-каналі #безхайпу. 

Депутатки закликали всіх українців вітати наших захисників зі світлим святом Великодня і наголосили, що така увага має дуже важливе значення для наших героїв. 

«Вітаючи з такими світлими святами наших захисників і захисниць, в першу чергу ми дякуємо їм, що ми можемо працювати, за те, що ми далі можемо і маємо відбудовувати нашу країну», – сказала Марія Іонова. 

Вона зазначила, що традиційно депутатки передають вітання нашим воїнам від п’ятого Президента України, лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка та всієї команди. 

Волонтер Ігор Ященко розповів, що передавач, який на передову передавав Петро Порошенко, працює і виконує свою функцію. 

«Той передавач, який передав Петро Олексійович, зараз стоїть недалеко від нас і ми завдяки йому заглушили ще одну сепарську радіостанцію. Боремося за нашу Україну. Непроста справа, але за сім років зрозуміли, що перспективи все ж таки є», – сказав Ігор Ященко.  

Під час передачі книжок до бібліотеки духовного прихистку Святої Анни, Ірина Фріз сказала, що така акція має стати традиційною. «Кожного разу, коли ми будемо приїздити на «ТриЗуб» ми обов`язково будемо привозити нові книжки, нових авторів для того, щоб ця ваша бібліотека була найповнішою на сході»,- зазначила депутатка. 

Вона також зауважила, що деякі книжки депутатки передають воїнам із власних домашніх бібліотек. 

Ігор Ященко розповів, що ця бібліотека не працює за правилами звичайних бібліотек: «До нас книжки заходять читати, хто хоче. Ніхто не розписується ніде. Якщо хочуть – вони забирають їх з собою на позиції. Якщо хочуть залишити собі – нехай залишають, бо вони їх беруть читати. А для нас – це головне. Це – не музей книжок. Це все ж таки бібліотека». 

Ірина Геращенко та Ірина Фріз символічно поставити штамп в книжках про їх приналежність до бібліотеки.  

Також Ірина Фріз розповіла, що під час час поїздок на Донеччину чи Луганщину завжди можна зустріти справжніх друзів. 

«Так вийшло й в нас з Іриною Геращенко та Марією Іоновою, коли ми в Ігоря Ященко на радіо Тризуб ФМ  зустріли Олега Абрамичева (Піротехник) з найкращою молодіжкою «Солідарна Молодь – Харків», які приїхали вітати військових. Поговорили про актуальне щодо майбутніх виборів в Харкові. «Європейська Солідарність» братиме в них участь і підтримує ініціативу щодо висунення єдиного кандидата від патріотичних сил Харкова», – зазначила вона.