Ахтем Чийгоз: справа проти Чорновол – це помста за її позицію під час Революції гідності

Влада відчуває реальну загрозу від патріотів, тому і влаштовує судилища над такими як Тетяна Чорновол. Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Ахтем Чийгоз написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Вчергове був на судилищі над патріотами. І це більше, ніж судилище над однією людиною. Воно символізує владу, яка ненавидить все те, що пов’язане з Майданом, з Революцією Гідності, бо для переважної більшості у владі це все чуже – вони думають інакше»,- написав представник «Європейської Солідарності».

«Але їм треба усвідомити, що в Україні активна частина суспільства робить зміни, і серед такої активної частини – Тетяна Чорновол.
Цей судовий процес – це помста, бо вони відчувають загрозу від таких, як Тетяна, Маруся Звіробій, Софія Федина, Андрій Riffmaster Антоненко – від тих, хто бореться за незалежність і самостійність України, за свободу кожного українця на своїй Батьківщині. Це їх помста символам такої боротьби», – наголосив Ахтем Чийгоз.

«Протистояння подібним переслідуванням – це ще один шлях, який нам доведеться пройти, і ми його пройдемо і переможемо», – зауважив народний депутат.