Справа проти Тетяни Чорновол означає, що реванш триває – Артур Герасимов

Влада Зеленського переслідує Тетяну Чорновол через дві причини. По-перше, вона є активісткою Євромайдану та боролася проти корумпованого, злочинного режиму Януковича, відстоюючи вибір українського народу щодо європейського та євроатлантичного розвитку країни. Друга причина – Тетяна є журналістом-розслідувачем і активно викриває корупцію в оточені президента Зеленського. Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в інтерв’ю журналістам.

«Те, що сьогодні перенесено засідання, для мене означає тільки одне – що реванш нікуди не подівся. В тому, що стосується справи Тетяни Чорновіл, має відбутися засідання, на якому з неї будуть знято всі звинувачення – надумані, сфальсифіковані звинувачення – і на цьому справа закінчиться. Але вони не хочуть цього робити», – зазначив депутат.

«Давайте не забувати, що Тетяна Чорновол не тільки займає активну політичну позицію, але вона – дуже фаховий, дуже професійний журналіст-розслідувач. І вона займалася розслідуванням візиту Зеленського до Оману. До якого дуже багато питань, і дуже багато сьогодні розкрито інформації, яка змушує нас замислитися, що там сталося», – також зазначив він.

Артур Герасимов нагадав, що Тетяна Чорновол розслідувала і активно виступала проти Бабікова з Державного бюро розслідувань. Вона розслідувала багато речей, які стосуються українських олігархів, вона займається справами, які сьогодні викривають шалену корупцію в оборонній промисловості.

«Сьогодні! Не те, що було колись надумане, сфальсифіковане і підняте на прапор під час виборів Зеленського, а саме сьогодні – реальну корупцію, яка підтверджена документами», – наголосив представник «Європейської Солідарності».

«Думаю, це є також однією з причин, чому справа сьогодні не була закрита», – додав він.

За його словами, така ж ситуація і у справі Riffmasterа Андрія Антоненка: «добре, що відпустили, але ж звинувачення не зняли, суд продовжується через те, що Зеленський вийшов на пресконференцію і відкрито звинуватив його».

Артур Герасимов наголосив, що зараз дуже багато інших справ стосовно активістів, ветеранів, учасників Революції Гідності знаходяться в судах і не закриті.

«Це означає тільки одне – влада бачить саме волонтерів, ветеранів, учасників Революції Гідності своїми ворогами. Чи звільнений з Офісу Зеленського Татаров? Ні. Чи працює зараз в ДБР Бабіков? Працює. Чи при справах Портнов? Так, при справах. Це і є реальні індикатори того, хто є Зеленський, хто є для нього друзі, а хто вороги», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

«Але можу одразу сказати: «Європейська Солідарність», наша команда, всі активісти, ветерани ми згуртовані як ніколи, і ми не дамо сьогодні розвернути країну в бік Кремля», – резюмував Артру Герасимов.