Влада намагається дискредитувати здобутки команди Порошенка і учасників Майдану – Олександр Погребиський про справу Чорновол

Влада Зеленського влаштовує судові справи проти патріотів і волонтерів із команди «ЄС», щоб дискредитувати досягнення часів президентства Порошенка. Про це сказав ветеран російсько-української війни, депутат Київської міської ради з фракції «Європейська Солідарність» Олександр Погребиський в коментарі журналістам під час акції на підтримку Тетяни Чорновол біля Печерського суду.

«У мене по суті така сама справа, засідання по якій відбудеться 27 травня. Я вважаю, що це політичний тиск на Тетяну Чорновол як на одну з небайдужих людей, яка брала активну участь під час подій на Майдані. Яка висвітлювала правду і продовжує це робити зараз. Вона є незручною для нинішньої влади. І таким чином – через суди, тиск цього кримінального переслідування – вони намагаються впливати як на Тетяну Чорновол, так і на інших учасників війни, волонтерів – Софію Федину, Марусю Звіробій, в тому числі на мене», – сказав він.

«Така ситуація буде продовжуватися, доки чинна влада наматиметься забути і затьмарити здобутки попередньої влади цими скандальними і штучними справами, які вона відкриває. Затьмарити здобутки активної частини суспільства, представниками якої є і Таня Чорновол, я, інші активісти, щодо яких відкриті провадження і йдуть зараз справи», – додав Погребиський.

Крім цього, депутат наголосив, що влада має зрозуміти, що волонтери і патріоти допомагають розвивати державу і точно не є ворогами України.

«Коли влада зрозуміє, що ці люди є помічниками у будуванні незалежності, захисті суверенітету, – тоді це припиниться. Коли влада перестане розглядати цих людей і їхню діяльність як ворожу для себе. Бо по суті вона є корисною для країни», – підкреслив він.