Микола Княжицький: відмова опозиційним ЗМІ в акредитації на брифінг Зеленського і Блінкена є неприпустимою для демократичної країни

Відмова в акредитації опозиційних ЗМІ на брифінг президента Зеленського та Держсекретаря США Блінкена – це неприпустима ситуація для демократичної країни. Про це у Facebook пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький.

«Еспресо» не акредитували на прес-конференцію Зеленського і Блінкена. Схожі заяви зробили і інші медіа, зокрема «Прямий» та «П’ятий» канали. Цікаво, кого акредитували і які принципи відбору цих медій? У самих США є асоціація журналістів, які самостійно визначають, хто може бути присутнім на особливо важливих подіях», – зазначив Княжицький.

«І коли Трамп не захотів бачити на заходах журналіста CNN, компанія подала до суду і виграла його», – нагадав народний депутат.

«Офіс посилається на карантинні обмеження. Чи означає це, що одні журналісти заразніші від інших? Чи критерії інші? Хто вірніший? Хто страшніший? У демократичній країні така непрозорість у діяльності найвищої посадової особи є неприпустимою», – резюмує Княжицький.