Більшість Київради провалила ініціативу «ЄС» про звернення до ВР з вимогою створити ТСК щодо зриву спецоперації по затриманню «вагнерівців» – Сергій Таран

Більшість Київради не підтримала внесення у порядок денний звернення до Верховної Ради України, яке ініціювала «Європейська Солідарність» про створення тимчасової слідчої комісії щодо зриву спецоперації «вагнерівців». Як зазначив депутат фракції «ЄС» у міській раді Сергій Таран – ігнорування розслідування цієї справи руйнує авторитет України та міжнародну підтримку нашої держави.

«Дієздатної ТСК у парламенті досі немає. А справа про витік інформації щодо спецоперації із захоплення терористів-вагнерівців не може залишатися нерозслідуваною. Бо без чітких відповідей на питання хто зривав спецоперацію, та яке покарання вони понесли, не можна гарантувати, що подібні кричущі випадки знову не стануться у майбутньому», – наголошує Сергій Таран.

Він переконаний, що «красномовне мовчання влади, яка спочатку заперечувала, що така операція взагалі готувалася, а зараз усіляко уникає повноцінного розслідування її зриву, вказує на те, що винуватці досі перебувають на найвищих щаблях української влади».

Депутат наголосив – фракція «Європейської Солідарності» в Київраді і надалі наполягатиме на створенні ТСК. «Сподіваюсь, деякі наші колеги-депутати Київради, які проголошують проєвропейські цінності і критикують владу, нарешті зрозуміють, що наша земля – це не лише будмайданчики. Це наша суверенна незалежна країна. І наш обов’язок – її захищати!», – резюмував Сергій Таран.