Волонтерка, яка в’яже шкарпетки військовим на фронт, отримала допомогу від Фонду Порошенка

Олена Миколаївна Костіна – пенсіонерка з Мелітополя. Попри свій поважний вік в’яже шкарпетки для українських захисників. На фронт вироби допомагають передати волонтери. За роки війни сотні шкарпеток від майстрині зігріли воїнів в окопах і бліндажах.

У сьогоднішні часи пенсіонерці доводиться нелегко. Захмарні тарифи, провали в економіці, пандемія – всі ці фактори відображаються на житті людей похилого віку. Втім, як би важко не було, Олена Миколаївна не покидає свою добру справу, і завжди знаходить змогу придбати моток ниток для теплого подарунку захисникам.

Сьогодні підтримку отримала і сама патріотка. Депутати Мелітопольської міської ради передали Олені Миколаївні пакунки першої необхідності від Фонду Порошенка та ГО «Справа Громад».

«Дякуємо, що допомагаєте і не забуваєте нас», – висловила подяку благодійникам жінка.

Олена Миколаївна – одна з п’ятиста мешканців регіону, які найближчими тижнями отримають набори першої необхідності. Фонд Порошенка надає підтримку пенсіонерам, малозабезпеченим людям, людям з інвалідністю, одиноким матерям, багатодітним родинам та родинам військовослужбовців.

Допомога від благодійників регулярна. Тільки за минулий рік мешканці Запорізької області отримали понад 1000 продуктових наборів від Фонду Порошенка.