Порошенко у Львові відвідав Український католицький університет УГКЦ: це одні з найкращих стін, які «будують» найкращих людей

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» під час поіздки у Львів побував в Українському католицькому університеті. Як відомо, цей виш УГКЦ входить до переліку найкращих навчальних закладів України. При цьому університет фінансується виключно приватним коштом.

«Вперше приїхав в Український католицький університет майже 20 років тому. До отця Ректора мене тоді привів Борис Ґудзяк. Ми тоді згадали фразу Черчилля: «Ми будуємо стіни, а стіни будують нас». Я думаю, що в УКУ — одні із найкращих стін, які «будують» найкращих людей», – поділився спогадами Порошенко.

«Наша команда запровадила безліч реформ з 2014 по 2019 роки, які, на жаль, виявилися не незворотніми. А щоб цей шлях виявився незворотнім, нам потрібна ваша енергія, ваше переконання, ваш дух. Ми маємо бути однодумцями не тільки в духовному, професійному, патріотичному, а й в політичному плані і спільно захищати нашу європейську державу. Вірю, що професорсько-викладацький склад, наша Церква буде допомагати в цьому. Думаю, коли нас буде дивитися велика кількість студентів зі всієї України — вони точно будуть заздрити студентам Українського католицького університету», – зазначив п’ятий Президент.

Як відомо, Порошенко пожертвував 100 тисяч доларів на будівництво нового університетського Колегіуму.

«Для мене була велика честь пожертвувати на будівництво нового Колегіуму УКУ. Це було те, чим я міг допомогти структурі, яка уособлює найвищу якість освіти. Бо студенти, які виходять з УКУ, не просто володіють рівнем знань, не просто патріоти, не просто професіонали, вони поєднують сучасні технології навчання і історичні категорії моралі, з якими тут виховують. Студенти УКУ є ще й активними громадянами України, які цікавляться політикою, які знають, за що вони боряться. І сьогодні під час спілкування з ними, я мав можливість в цьому переконатися», – говорить Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» подякував всьому професорсько-викладацькому складу УКУ. «Дякую Ректору Богдану Праху — великому моєму другу, який є для мене натхненником у тих справах, які я роблю», – написав Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.