Артур Герасимов передав допомогу бійцям на передовій і подякував їм за самовіддане служіння Україні

Під час зустрічі з особовим складом 108 та 109 гірсько-штурмових батальйонів 10 гірсько-штурмової  бригади «Едельвейс», яка відбулася 15 травня на Донеччині, співголова парламентської фракції партії «Європейська Солідарність» Артур Герасимов привітав наших захисників із святом Дня Європи в Україні та передав їм обладнання, яке допоможе підвищити їхню боєздатність.

«Підтримка армії – це для нас не пусті речі, тому що ми добре пам’ятаємо, як починалася агресія. Ми добре пам’ятаємо стан українського війська на той час. Ми знаємо, що було зроблено за 5 років, коли під керівництвом Президента Петра Порошенка Збройні Сили були фактично створені з нуля. Цей курс має бути обов’язково продовжено, але, на жаль, від нинішньої влади ми бачимо тільки зворотні процеси», – зазначив керівник «Європейської Солідарності» Донеччини.

Артур Герасимов підкреслив, що допомога і підтримка української армії  завжди була і залишиться пріоритетом для команди «Європейської Солідарності», подякував бійцям за  самовіддане служіння та побажав їм берегти себе. Після зустрічі в розташуванні народний депутат на власні очі побачив наслідки обстрілу передових позицій бригади, який, всупереч «перемир’ю», напередодні прямо серед білого дня здійснили російські агресори.