Княжицький: «Європейська Солідарність» – це єдина альтернатива некомпетентній владі Зеленського

«Європейська Солідарність» – партія, яка перш за все хвилюється за долю країни і готова допомагати недосвідченій чинній владі задля майбутнього держави. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький під час виступу на Форумі місцевих депутатів Львівщини дo Дня Єврoпи.

«Ми готові підтримати владу, якщо вони хоча б щось здатні зробити, але вони не здатні зробити майже нічого. А «Європейська Солідарність» вже довела, що здатна будувати країну», – заявив Микола Княжицький.

Також народний депутат наголосив, що незважаючи на більшість «ЄС» в багатьох радах Львівщини місцевим депутатам складно, адже влада руйнує економіку і не забезпечує відповідну підтримку місцевого самоврядування.

«Я розумію, що вам не просто, адже через провалену економіку та й через вибір людей, вам не доводиться очікувати з Києва допомоги у вигляді медичної чи освітньої субвенції. Але ми повинні йти до людей і про це чесно розповідати. Громада повинна бути співучасником і партнером у нашому розвитку. Потрібно радитись із людьми, як витрачати бюджет і кого призначати старостами, хоч закон і дозволяє цього не робити», – зазначив Микола Княжицький.

Крім цього він наголосив, що команда «Європейської Солідарності» як у владі, так і в опозиції реалізовує та підтримує державницькі ініціативи.

«Президент Порошенко підписав «Закон про мову» – це визначна віха у розвитку нашої держави. Нам багато що ще потрібно зробити для становлення країни, але якби ми всі разом не добилися прийняття цього закону і якби не коаліція і особиста підтримка Петра Порошенка, то зараз події в країні розвивались би у іншому напрямку», – наголосив депутат.

«Ми з В’ятровичем були на відзначені 150-ти років великого українського письменника і політика Василя Стефаника. Прикро, але на вшануванні не було жодного представника влади, ні з міністерства культури, ні з уряду, ні навіть місцевого депутата від «Слуг Народу» – тому що їм усім байдуже. А нам не байдуже!» – наголосив Микола Княжицький.

За його словами, саме Львівщина має бути форпостом побудови європейського і євроатлантичного майбутнього України. Він додав, що область є показовою для всієї держави і всі слідкують, що буде відбуватися там, де перемогла «Європейська Солідарність».

«Ми не просто найбільша українська опозиційна партія. Ми найбільша українська демократична партія. Ми найбільша партія, яка точно буде наступною владою. Але це станеться лише тоді, якщо кожен депутат від найменшої громади буде розуміти, що він не просто людина, яка відповідає за господарські питання. Що він політик, який має дати свою політичну оцінку всьому тому безладу, який твориться в країні і показати одночасно, що він є кращим господарником, співпрацює з іншими депутатами і що ми всі є одна команда», – резюмував Княжицький.