Вікторія Сюмар: Наша місія – розбудова сильної, соборної, сучасної держави Україна

Головний пріоритет «Європейської Солідарності» це розбудова сильної, соборної, сучасної України. Про це заявила народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар під час Форуму місцевих депутатів у Львові.

«Кожен з нас першим питанням має для себе ставити, що я роблю у політиці, що має змінювати наша політична сила? Наша місія – це розбудова сильної, соборної, сучасної держави Україна», – сказала вона.

Народна депутатка підкреслила, що влада Зеленського має зрозуміти, що альтернативи політичному курсу «Європейської Солідарності» в Україні немає.

«Ці два роки були напевно одними з найважчих, бо в 2014-му році країна взяла темп і швидко рухалася і розвивалася. Ми знали куди йдемо, і знали, що не буде ніяких змін. Зараз це постійні коливання і страх чи не зупинимося ми. Зараз здається, що влада зрозуміла, що немає альтернативи політичному курсу, який сповідує «Європейська Солідарність» і який провадив в Україні п’ятий Президент Порошенко», – наголосила вона.

«З 2014 року Україною почали рахуватися і нами пишався весь світ. Це була заслуга українського народу. Світ сказав, що з нами треба рахуватися. І завдяки дипломатичним талантам Порошенка Україна отримала величезну підтримку і зробила величезний прорив», – додала Сюмар.

Крім цього, вона зазначила, що на сьогодні фактично відсутня міжнародна коаліція на підтримку України і з державою перестали рахуватися як це було за Порошенка.

За її словами стратегія Зеленського: «це монополія на владу і повна концентрація влади в одних руках».

Сюмар наголосила, що боротьба з олігархами робиться владою не задля справедливості, а щоб взяти під контроль їх інформаційні ресурси, адже за Зеленського більшість олігархів збільшили свої капітали.

«Мені це дуже нагадує Росію, бо Путін, коли концентрував владу, брав під контроль телеканали, фактично забирав їх і формував інформаційне поле, яке перетворилося на те, що є в Росії зараз», – сказала вона.

Народна депутатка зазначила, що Україні потрібен президент, який зможе відновити міжнародну коаліцію на підтримку України і посилити армію.

«Ми та команда, яка має унікальний досвід державотворення. За останні роки було зроблено вкрай багато – закон про мову, закон про освіту. Покоління яке зростає сьогодні об’єднує нас. Ще був закон про квоти на українську мову на радіо, телебаченні тощо. Цей досвід державотворення в душі кожного з нас. Армія, мова, віра – це унікальна історична причетність кожного з нас до величезних історичних перетворень, які були зроблені у короткий термін», – резюмувала Сюмар.