У Зеленського бояться розслідування справи «вагнерівців», тому створюють «кишенькову» комісію разом з ОПЗЖ – Олексій Гончаренко розкритикував «слуг»

У Зеленського замість справжнього розслідування по «вагнерівцям» будуть робити вигляд, що проводять розслідування, щоб поховати цю справу і не називати того, хто з оточення президента зірвав операцію по затриманню терористів. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко з трибуни Верховної Ради.

Він підкреслив, що президентська фракції «Слуга народу» провалила створення тимчасової слідчої комісії по «вагнерівцям». «Тому що влада боїться цього розслідування. Тому що вона розуміє, що в цьому розслідуванні вийде на саму себе», – сказав Олексій Гончаренко.

«І тому зараз нам підсовують обманку. Начебто давайте створимо комісію з розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб, що сприяли порушенню державного суверенітету та територіальної цілісності і несли загрозу національним інтересам та безпеці України», – зауважив депутат.

«Це з часів хмельниччини мабуть будемо розглядати? Чи з якого часу? Можна було взагалі внести – «про все погане, що є в державі», – звернувся він до монобільшості.

Крім того Гончаренко зауважив, що заступником голови провладної ТСК хочуть зробити представника від ОПЗЖ. «То може одразу поставити Медведчука заступником, який під «дворцовим арештом» у вас знаходиться? Це про передачу зрадницької інформації державі-агресору», – додав Олексій Гончаренко.

«Це ганьба – що ви на робили. Ви – обманюєте людей. Ви на кожному ефірі обіцяли, що створите комісію, яка дослідить ситуацію. Ви створюєте обманку для того, щоб поховати цю справу, для того щоб ніколи народ не дізнався хто з найближчого оточення Зеленського «злив» операцію по затриманню «вагнерівців», хто є зрадником», – заявив представник «Європейської Солідарності».

«А якщо ви прикриваєте зрадника – це означає, що ви всі зрадники», – сказав Олексій Гончаренко.