Артур Герасимов: Порошенко брав участь у family-саміті НАТО після обрання президента США, а в Зеленського розповідають, що це неможливо

Влада Зеленського не відстояла право участі в саміті НАТО, а тепер виправдовується, нібито країни-не  члени НАТО ніяк не можуть в ньому брати участь. Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час брифінгу у Верховній Раді.

«На жаль, Україну не бачать сьогодні на саміті НАТО через те, що Зеленський не зміг добитися запрошення на цю надзвичайно важливу для українців подію. Подивіться, що зараз коїться в інформаційному просторі. За будь-яку ціну намагаються показати українцям так, що нібито всі в цьому винні, окрім Зеленського з його недолугою, непрофесійною міжнародною політикою», – сказав представник «Європейської Солідарності».

«Тільки що під час погоджувальної ради від представників монобільшості Зеленського прозвучало цікава фраза, що Україну не запрошують нібито через те що це family event, на який приїжджає нещодавно обраний Президент США», – зазначив він.

«Як на мене, це черговий фейк і чергове виправдання недолугої і непрофесійної політики Зеленського», – додав Герасимов.

Співголова фракції нагадав, що після обрання Трампа в аналогічному першому саміті брав участь п’ятий Президент Петро Порошенко.

«Хотів би нагадати, що після обрання попереднього Президента США Трампа Петро Порошенко був запрошений на саміт, брав у ньому активну участь, добивався преференцій для України, для українських військових і нашої армії. І хотів б нагадати, що навіть мав зустріч із щойно обраним президентом США», – підкреслив народний депутат. 

«Не треба валити з хворої голови на здорову. Визнавайте свої помилки і працюйте краще і професійніше, щоб бути присутніми і очі в очі говорити про підтримку України з нашими міжнародними партнерами», – резюмував Герасимов.