Микола Княжицький: влада робить все, аби не платити субсидії

У влади немає грошей на субсидії, тому вони і скорочують кількість тих, хто має право на таку допомогу від держави. Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький наголосив під час включення на телеканалі «Прямий».

«Влада робить все, аби не платити субсидії, у них просто немає грошей. Вони провалили всі реформи, не отримали кошти від МВФ. Разом з тим, вони не вміють і не хочуть контролювати газорозподільчі компанії, які фактично всі кошти, які вони беруть з людей, направляють на свої власні потреби, або на пропаганду «руського миру», як це часто трапляється. Тому лише сильна діяльність Антимонопольного комітету, ефективне реформування ринку газу, допомога людям, можуть врятувати», – зауважив Микола Княжицький.

«На жаль, ця влада не здатна це робити, а завдання «Європейської Солідарності» захищати в цій ситуації людей», – акцентував народний депутат.

«Гроші, які мали піти на субсидії, ми чудово бачимо, куди вони йдуть. Частина з них пішла на будівництво доріг у два рази дорожче від того, скільки вони коштують. А зараз Зеленський створив чергову піар-акцію про так званий університет «майбутнього», який понад 7 мільярдів буде коштувати. І це замість того, аби підтримати чинні вищі навчальні заклади. А все це – гроші платників податків, гроші громадян, в тому числі гроші субсидій», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».