Партійці Донеччини започаткували унікальний проект з психологічної реабілітації для захисників України

Наближається літо, і Святогірськ потроху наповнюється відпочивальниками. Але днями у місто приїхало особливе подружжя Ростислава та Юлії, які потрапили на відпочинок прямо з передової.

Ростислав захищає Україну вже сьомий рік. Він – військовослужбовець 10-ої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». У лавах ЗСУ боронить країну і його дружина Юлія.

Відпочинок воїнів у Святогірську став початком проекту з психологічної реабілітації, який разом з соціально-відповідальним бізнесом ініціювала «Європейська Солідарність» Донеччини.

Кожен учасник бойових дій щороку може отримати безкоштовну психологічну реабілітацію. Керівник Донецької обласної організації «Європейська Солідарність» Артур Герасимов впевнений, що запропонована програма має стати постійною платформою взаємодії і взаємодопомоги для наших захисників на Донеччині.

За словами Ростислава, Святогір’я вразило їх своєю незабутньою природою та красою. Але більш за все їм з дружиною подобалося «слухати тишу», яку так цінують побратими, що залишилися на передовій.

Тиждень закінчився. Завтра Ростислав і Юлія знову повертаються на війну. Повертаються з новими силами та незмінною вірою в перемогу!