«Виховання патріотичної, свідомої та високоосвіченої молоді – найкращий шлях до успіху всієї країни», – Марина Порошенко на відкритті Першої Пластової Домівки столичних пластунів

Лідерка «Європейської Солідарності» у Київраді Марина Порошенко відвідала урочисту церемонію відкриття Першої Пластової Домівки «Пластовий молодіжний центр» на Виноградарі. Це – перша офіційна Пластова домівка в місті Києві, яка стане майданчиком для проведення різноманітних пластових заходів.

«Коли ми чуємо «Пласт» чи «пластуни», то точно знаємо, що йдеться про громаду об’єднану спільними ідеями та здатну змінювати суспільство, а часом, і хід історії», – сказала пані Порошенко.

Вона нагадала, що серед учасників національних визвольних рухів, які боролися за незалежність України на початку ХХ століття було дуже багато пластунів, а зараз їх так само багато серед сучасних воїнів-захисників, які боронять кордони України на Сході.

«Саме «Пласт» виховує патріотичну, свідому та високоосвічену молодь. Тут діти здобувають знання та розвивають критичне мислення, загартовують здоров‘я та набувають нових вмінь на різноманітних вишколах. І таке виховання нашого молодого покоління – це найкращий шлях до успіху всієї країни», – наголосила лідерка «ЄС».

Марина Порошенко побажала, щоб відкриття першої пластової домівки у столиці дало поштовх до розвитку «Пласту» та від Фонду Порошенка передала «Пластовому молодіжному центру» плазмовий телевізор.