Ахтем Чийгоз: добровольці з батальйону Шейха Мансура стали на захист України від агресора, а Зеленський ввів проти них санкції

Доцільність внесення в санкційний список РНБО добровольців з з батальйону імені Шейха Мансура має бути ретельно перевірена. Про це заявив полів’язень Кремля, народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз під час спільної заяви депутатських фракцій у Верховній Раді.

«Звертаємо вашу увагу до останнього рішення РНБО, де в санкційному списку опинилися наші друзі з батальйону Шейха Мансура, які в найважчі часи стали на захист нашої держави», – сказав він.

«Це не про злодіїв у законі, які легко знайдуть спільну мову зі злочинними режимами Путіна або Лукашенка. Що чекає на наших друзів? Це ми всі знаємо. Це помста Росії. Це катування і смерть в колоніях Росії», – додав Чийгоз.

Крім цього, представник «Європейської Солідарності» наголосив, що такі дії влади через РНБО негативно вплинуть на імідж України.

«Сподіваюсь на те, що вони випадково опинилися в цьому списку. Але це дуже вдарить по іміджу як влади, так і України, тому що нашу державу поважають за те, що ми дали відсіч окупанту, агресору Росії», – резюмував він.