«ЄС» вимагає у Центру протидії дезінформації при РНБО розслідувати поширення фейків проти Петра Порошенка

«Європейська Солідарність» подала звернення до Центру протидії дезінформації при РНБО і до Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики з вимогою розслідувати дезінформаційну кампанію проти п’ятого Президента України, лідера партії Петра Порошенка. Про це повідомляє пресслужба «Європейської Солідарності».

«10 червня 2021 року в засобах масової інформації низка українських ЗМІ, окремі народні депутати синхронно з підконтрольними кремлю російськими ЗМІ запустили фейкову інформаційну кампанію з метою дискредитації п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка. Суть цієї кампанії полягає у системному розповсюдженні брехні, про нібито примусовий виклик на допит лідера української опозиції Петра Порошенка», – йдеться у зверненні.

В «Європейській Солідарності» наголошують на неприпустимості розповсюдження фейків представниками влади. Партія закликала Центр протидії дезінформації та Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки продемонструвати свою ефективність під час розслідування дезінформаційної кампанії проти Петра Порошенка.

«Ми закликаємо вас вжити заходів для попередження розповсюдження фейків синхронних з російською пропагандою та повідомити про це платників податків», – резюмується у зверненні.