12 червня в Харкові відбудеться Форум жінок-лідерок партії «Європейська Солідарність»

12 червня 2021 року в Харкові відбудеться Форум жінок-лідерок Слобожанщини політичної партії «Європейська Солідарність».

Форум організований партією за підтримки Національного демократичного інституту, Агентства США з міжнародного розвитку та уряду Канади.Основне завдання Форуму – консолідувати жінок-лідерок ЄС для напрацювання стратегії жіночого лідерства партії та визначення інструментарію її реалізації.В тематичних обговореннях Форуму візьмуть участь народні депутатки України Ірина Фріз, Ірина Геращенко, Марія Іонова, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ніна Южаніна, заслужена журналістка України Тетяна Мокріді, партійки, місцеві депутатки, активістки Харківщини, Сумщини, Полтавщини, Донеччини та Луганщини. Перед початком роботи Форуму народні депутатки відкриють виставку «Жінки. Безпека. Мир».

До участі у Форумі жінок-лідерок Слобожанщини політичної партії «Європейська Солідарність» можна долучитись в онлайн-форматі.Зареєструватись до участі за посиланням: 

https://zoom.us/meeting/register/tJckdu2hrzwvE9CXp2dO6zX_lUwB85S81PGY

Початок роботи Форуму об 11.30.

При виникненні питань стосовно участі у Форумі в онлайн-форматі звертатись до Шевченко Наталії за тел. 0504419373 або на скриньку solidarnist.international@gmail.com