Олег Синютка: На Запоріжжі вільна земля, вільні люди та величезний потенціал

У Запоріжжі під час спілкування з журналістами народний депутат України, перший заступник голови партії «Європейська Солідарність» Олег Синютка прокоментував концентрацію проросійських сил в місцевому самоврядуванні регіону.

«Запоріжжя вже ніколи не стане привабливим для російської агресії, тому що тут є український дух. Цей стержень українства, який є на Хортиці, в Дніпрі він відштовхне від себе будь-які загрози поневолення. На Запоріжжі вільна земля, вільні люди та величезний потенціал. Сьогодні в радах різних рівнів представлені деякі проросійські сили лише тому, що вони просто обдурили людей своїми солодкими фразами та ласкавими обіцянками. Цей туман розвіється і я не маю жодного сумніву, що Запоріжжя буде твердинею саме українських цінностей», – зазначив Олег Синютка.

«Колегам можу порадити ніколи не йти на компроміси з власною совістю та цінностям, на яких базується українська державність. Необхідно завжди принципово відстоювати наші принципи, така позиція стовідсотково привабить та приверне людей», – додав він.

Як відомо, після місцевих виборів 2020 року в ради Запорізької області пройшла значна кількість проросійських політсил. В обласній та міськрадах представлені ОПЗЖ, «Опозиційний блок», «За Майбутнє», «Наш Край» і навіть «Партія Шарія». При цьому партія «Європейська Солідарність» перемогла на місцевих виборах 2020 в Запорізькій області, сформувавши відповідні фракції в обласній, всіх міських та районних радах.