Олександр Міщенко: Трьом сім’ям загиблих учасників АТО виплатять матеріальні компенсації

Замість земельних ділянок три родини загиблих-киян учасників АТО отримають матеріальні компенсації. Сума виплат для родини становить 400 прожиткових мінімумів для працездатної особи – тобто 908 тисяч гривень. Таке рішення Київрада прийняла через обмеженість земельного запасу столиці та у зв’язку з відмовою від отримання земельної ділянки сім’ями – пояснив депутат «Європейської Солідарності» в Київраді Олександр Міщенко.

«Ми розуміємо, що люди, які ціною свого життя захищають нас на сході держави, потребують піклування та допомоги. Виплати відбуваються у формі надання матеріальної допомоги та передбачені у рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019–2021 роки. Грошова компенсація на одну особу наразі складає 908 тисяч гривень», – розповів перший заступник голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Олександр Міщенко.

Він також нагадав, що з 2019 року компенсації за земельні ділянки отримали 29 сімей. Крім того, Київська міська рада на минулому пленарному засіданні підтримала надання таких виплат чотирьом родинам загиблих учасників антитерористичної операції на сході України.

«На цей рік для компенсацій родинам загиблих-киян учасників АТО в міському бюджеті передбачено 38 мільйонів гривень», – уточнив Олександр Міщенко.