Серіал «Слуга народу» проти української мови» не закінчується – Микола Княжицький

Виглядає, що серіал «Слуга народу проти української мови» не закінчиться ніколи – пише у Facebook народний депутат з фракції «Євроейська Солідарність» Микола Княжицький.

«За місяць, 16 липня має вступити в дію чергова норма Закону про українську мову. Відповідно до неї всі покази фільмів і серіалів на ТБ мають здійснюватися виключно українською мовою. На початку червня ми стали свідками спроби депутатів від «Слуги народу» зірвати введення в дію цього пункту. Але завдяки підтримці всіх українців нам вдалося зняти з розгляду відповідний законопроєкту №5554», – нагадує Княжицький.

«Тепер маємо нову спробу, ще цинічнішу за попередню. Якщо до того депутати президентської фракції хотіли просто відтермінувати введення в дію нових правил трансляції фільмів, то тепер вони хочуть ВЗАГАЛІ І НАЗАВЖДИ вивести телебачення з-під дії Закону про українську мову!», – обурився депутат

На їхню думку, пише Княдицький, українці не заслуговують на те, щоб дивитися по українському телебаченню українські фільми і серіали українською мовою!

«Тому давайте дивитись те саме, але російською. Тому що «какая разніца»? Хочу відповісти колегам депутатам з фракції «Слуга Народу»: є тільки один парламент світу, який опікується російською мовою не менше, ніж ви. Це Державна Дума Російської Федерації. І вибір, для кого і на кого працювати – лише за вами. Або ви поважаєте українську мову, українські символи і українське суспільство – або працюєте на державну думу країни агресора і продовжуєте нищити українську мову, українські символи і українське суспільство», – наголошує Микола Княжицький.

Він також повідомив, що всупереч регламенту і законам України в понеділок «Слуги» хочуть розглянути це питання на незаконному позачерговому засіданні комітету.