У Харкові розпочав роботу Форум жінок-лідерок Слобожанщини – Ірина Фріз

У Харкові розпочав роботу Форум жінок-лідерок Слобожанщини партії «Європейська Солідарність». Про це повідомила народна депутатка України, Голова Харківської ТОП «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.
Вона також зазначила, що до участі запрошені спікерки від фракції партії в парламенті Іванна Климпуш-Цинцадзе, Марія Іонова, Ірина Геращенко, Ніна Южаніна. Спеціальною гостею форума стала заслужена журналістка Тетяна Мокріді.

«Перед початком форуму було вперше презентовано фотовиставку «Жінки. Безпека. Мир» Kharkiv Edition», неймовірні світлини якої були зроблені протягом семи років талановитим українським фоторепортером Леонідом Логвиненком», – пише Ірина Фріз у Facebook.

«Для мене жіноче лідерство з власного досвіду — це, в першу чергу, компетенція. Це не просто бажання бути політиком, це готовність брати на себе відповідальність не лише за себе, за свою родину, а й за власну державу. Я впевнена, що жінки-лідерки, які дозволять нам формувати гармонійний розвиток нашого суспільства, є запорукою того, що на Україну чекає неймовірно прекрасне майбутнє», – переконана Фріз.

«Неймовірно рада бачити представниць партії не лише з Харківщини, а й з Полтавщини, Сумщини, Донеччини та Луганщини. Дуже розраховую, що кожна учасниця сьогоднішнього заходу винесе для себе корисний практичний досвід», – зазначає Фріз.

«Від імені усіх учасниць хочу подякувати нашим постійним міжнародним партнерам, які дозволяють нашій партії проводити заходи, які спонукають жінок брати на себе відповідальність. Це Національний демократичний інстит Сполучених Штатів Америки, посольство Канади в Україні та агенція USAID», – пише Фріз.