Депутати «ЄС» взяли участь в акції на підтримку кримських татар і підписали велетенський прапор України

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» підписали Прапор Бажань, який також підпишуть українці з різних міст і запустять над Кримом. Про це повідомила народна депутатка від «ЄС» Ірина Фріз на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні біля Верховної Ради України за ініціативи Меджлісу кримськотатарського народу було розгорнуто Прапор Побажань. Всі бажаючі мали можливість долучитись та залишити своє побажання на велетенському прапорі, який буде запущено над Кримом. А сьогодні він починає свою мандрівку Україною для того, щоб зібрати тепло емоцій та щирість думок з усіх куточків нашої держави та спрямувати їх всім кримчанам», – написала вона.

У заході взяли участь народні депутати фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Марія Іонова, Яна Зінкевич, Ахтем Чийгоз, Мустафа Джемілєв та Софія Федина, які залишили побажання для кримчан.

Народна депутатка від «ЄС» Софія Федина закликала всіх охочих долучитися до цієї важливої і символічної акції. «Завтра цей прапор буде у Львові, а потім у Мелітополі, Вінниці і Херсоні. Запрошую всіх доєднатися, бо потім цей прапор полетить у Крим», – написала вона.