Микола Княжицький: монобільшість Зеленського знову пропихає російську у фільми і серіали

«Слуги народу» знову намагаються пропхати законопроєкти, які дають зелене світло серіалам, рекламі і культурним масовим заходам російською мовою, а це – крок до подальшої окупації. Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький зауважив під час включення на телеканалі «Прямий».

«Щодо закону про мову, то норми, які стосуються того, що фільми серіали мають показуватися українською мовою і культурні масові заходи мають проводитися українською мовою, нам це вдалося зупинити. Зараз знов поставили цей законопроект в порядок денний», – акцентував Микола Княжицький.

«Це означає, що якщо раніше ці законопроєкти не міг розглядати комітет, то тепер шлях до розгляду комітетів відкрито, так само як і з тими ганебними змінами до законопроєкту, які стосуються Нацради, які будуть розглядатися сьогодні. Це означає, що крім тих атак, які ми вже витримали, нам треба ще витримати три атаки з додатковими трьома законопроєктами, що зробити складно, адже в комітеті у «Слуг народу» більшість. І ми можемо лише апелювати до тих людей, які є патріотами, які розуміють, що трансляція російських серіалів зроблених за російські гроші – це шлях до подальшої окупації», – підкреслив народний депутат.